Vytvořeno 29.04.2019  7:37
28.04.2019 Mistrovství oblasti sprintových štafet
DH14      
                                         protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek 4.úsek
-------------------------------------------------------------------------------
 1. UOL 1  SOB Olomouc                                    53.54         
         UOL0750 Paulíčková Tereza         12.05 ( 1)               
         UOL0753 Jílková Pavla             13.16 ( 3)     25.21 ( 2)
         UOL0651 Šaňáková Marie            14.11 ( 5)     39.32 ( 3)
         UOL0654 Jílková Lenka             14.22 ( 4)     53.54 ( 1)

 2. PLU 2  TJ SOKOL Plumlov                               53.58   + 0.04
         PLU0577 Otrubová Anna             14.25 ( 4)               
         PLU0500 Černoch Martin            13.22 ( 4)     27.47 ( 4)
         PLU0501 Otruba František          10.18 ( 1)     38.05 ( 1)
         PLU0888 Otrubová Karolína         15.53 ( 5)     53.58 ( 2)

 3. KSU 2  Klub vytrvalostních sportů Šumperk             58.54   + 5.00
         KSU0550 Konečná Julie             14.27 ( 5)               
         KSU0626 Jordán Alexandr           12.14 ( 1)     26.41 ( 3)
         KSU0616 Šána Robert               12.47 ( 3)     39.28 ( 2)
         KSU0565 Müllerová Marie           19.26 ( 8)     58.54 ( 3)

 4. ASU 1  Magnus Orienteering                            59.01   + 5.07
         ASU0799 Bartášková Karolína       16.13 ( 8)               
         ASU0749 Šneider Kvido             15.06 ( 7)     31.19 ( 8)
         ASU0546 Kobylka David             13.57 ( 4)     45.16 ( 5)
         ASU0599 Navrátilová Marie         13.45 ( 2)     59.01 ( 4)

 5. STE 1  SK SKI-OB Šternberk                            60.09   + 6.15
         STE0653 Burdová Helena            12.45 ( 2)               
         STE0800 Světnický Antonín         12.22 ( 2)     25.07 ( 1)
         STE0809 Vavrečka Radek            17.20 ( 8)     42.27 ( 4)
         STE0552 Mikošková Marie           17.42 ( 6)     60.09 ( 5)

 6. KSU 1  Klub vytrvalostních sportů Šumperk             65.23   +11.29
         KSU0888 Reichlová Pavla           16.40 (10)               
         KSU0525 Bláha Adam                13.52 ( 6)     30.32 ( 6)
         KSU0600 Ondráček Viktor           16.28 ( 6)     47.00 ( 6)
         KSU0959 Tomanková Alice           18.23 ( 7)     65.23 ( 6)

 7. AOP 1  Orientační Běh Opava                           70.59   +17.05
         AOP0852 Pachmannová Iva           17.38 (12)               
         AOP0901 Kovalčík Petr             13.32 ( 5)     31.10 ( 7)
         AOP0950 Borunská Alžběta          26.28 (12)     57.38 ( 9)
         AOP0652 Gallo Natálie             13.21 ( 1)     70.59 ( 7)

 8. STE 2  SK SKI-OB Šternberk                            71.02   +17.08
         STE0650 Zatloukalová Julie        13.46 ( 3)               
         ZLH0800 Mrkvica Václav            15.28 ( 8)     29.14 ( 5)
         STE0807 Mikoška Jan               27.45 (13)     56.59 ( 8)
         STE0551 Pospíšilová Stella        14.03 ( 3)     71.02 ( 8)

 9. KSU 3  Klub vytrvalostních sportů Šumperk             80.14   +26.20
         KSU0660 Pattermanová Magdalena    20.10 (13)               
         KSU0818 Polášek Filip             20.39 (11)     40.49 ( 9)
         KSU0700 Mlček Vincenc             17.10 ( 7)     57.59 (10)
         KSU0850 Reichlová Lucie           22.15 (10)     80.14 ( 9)

10. STE 3  SK SKI-OB Šternberk                            80.16   +26.22
         STE0550 Neumannová Kristýna       16.56 (11)               
         STE0705 Penka Matěj               25.20 (12)     42.16 (11)
         STE0808 Tomášek Josef             18.05 ( 9)     60.21 (12)
         STE1051 Tomášková Anna            19.55 ( 9)     80.16 (10)

    UOL 3  SOB Olomouc                                     DISK         
         UOL0751 Janků Karolína             DISK                    
         UOL0700 Janeček Jáchym            15.53 ( 9)               
         UOL0801 Kubíček Vavřinec          22.31 (11)               
         UOL0553 Koukalová Elena           26.18 (11)               

    UOL 2  SOB Olomouc                                     DISK         
         UOL0551 Bartáková Veronika        16.17 ( 9)               
         UOL0803 Heča Michal               29.15 (15)     45.32 (13)
         UOL0701 Robenek Jiří               DISK                    
         UOL0650 Kopecká Nela               DISK                    

    JPV 1  Oddíl OS SK Prostějov                           DISK         
         JPV0952 Hýblová Eliška            16.10 ( 7)               
         JPV0707 Plachý Ondřej             27.54 (14)     44.04 (12)
         JPV0505 Štorek Jan                11.32 ( 2)     55.36 ( 7)
         JPV0555 Plachá Aneta               DISK                    

    PLU 1  TJ SOKOL Plumlov                                DISK         
         PLU0854 Slezáková Vendula          DISK                    
         PLU1001 Lutera Oliver             16.12 (10)               
         PLU0804 Novotný Jakub             46.50 (14)               
         PLU1051 Luterová Laura             DISK                    

    KON 1  KOB Konice                                      DISK         
         KON0777 Dvořáková Ema             15.58 ( 6)               
         KON1022 Rozsíval Martin           25.40 (13)     41.38 (10)
         KON0760 Rozsívalová Adéla         18.19 (10)     59.57 (11)
         KON0656 Kabátová Lucie             DISK                    

MS  ASU 2  Magnus Orienteering                            64.51   +10.57
         ASU0745 Sekanina Ondřej           16.01                    
         ASU0747 Navrátil Pavel            17.07          33.08     
         ASU0748 Macek Vojtěch             14.04          47.12     
         ASU0746 Král Ondřej               17.39          64.51     

MS  JPV 2  Oddíl OS SK Prostějov                          95.21   +41.27
         JPV0652 Přikrylová Jana           16.09                    
         SSU0900 Heiser Matěj              21.50          37.59     
         JPV1010 Plachý Matyáš             32.04          70.03     
         JPV0653 Přikrylová Ivana          25.18          95.21     

-------------------------------------------------------------------------------



                                                     Vytvořeno 29.04.2019  7:37
28.04.2019 Mistrovství oblasti sprintových štafet
DH15-99      
                                         protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek 4.úsek
-------------------------------------------------------------------------------
 1. UOL 1  SOB Olomouc                                    61.51         
         UOL0251 Raclavská Zuzana          18.41 (11)               
         UOL0301 Rajman Filip              14.47 ( 2)     33.28 ( 6)
         UOL0201 Dostál František          14.15 ( 2)     47.43 ( 3)
         UOL0352 Bídová Markéta            14.08 ( 1)     61.51 ( 1)

 2. JPV 1  Oddíl OS SK Prostějov                          61.59   + 0.08
         JPV7650 Chmelářová Radka          17.53 (10)               
         JPV8201 Otrusina Jiří             14.17 ( 1)     32.10 ( 3)
         JPV9807 Vystavěl Ondřej           13.14 ( 1)     45.24 ( 1)
         JPV0066 Lugrová Natalie           16.35 ( 3)     61.59 ( 2)

 3. UOL 2  SOB Olomouc                                    66.46   + 4.55
         UOL0450 Smékalová Viktorie        17.29 ( 8)               
         UOL0203 Jirka Matyáš              16.42 ( 8)     34.11 ( 9)
         ZLH0301 Novotný Erik              15.31 ( 4)     49.42 ( 5)
         UOL0451 Smékalová Karolína        17.04 ( 4)     66.46 ( 3)

 4. JPV 2  Oddíl OS SK Prostějov                          67.44   + 5.53
         JPV8750 Cetkovská Tereza          17.50 ( 9)               
         JPV0202 Štorek David              15.33 ( 5)     33.23 ( 5)
         JPV9509 Fajkus Radim              15.16 ( 3)     48.39 ( 4)
         JPV8550 Šebková Klára             19.05 ( 7)     67.44 ( 4)

 5. AOP 1  Orientační Běh Opava                           67.55   + 6.04
         AOP0453 Kovalčíková Anna          16.01 ( 3)               
         AOP7301 Kovalčík Tomáš            15.26 ( 4)     31.27 ( 1)
         AOP7402 Borunský Tomáš            15.57 ( 7)     47.24 ( 2)
         AOP0251 Krčková Helena            20.31 (12)     67.55 ( 5)

 6. STE 1  SK SKI-OB Šternberk                            69.02   + 7.11
         PLU0351 Černochová Michaela       18.44 (12)               
         KON0404 Beneš Jindřich            15.24 ( 3)     34.08 ( 8)
         STE0207 Svoboda Radek             15.39 ( 5)     49.47 ( 6)
         STE9751 Dosedělová Klára          19.15 ( 8)     69.02 ( 6)

 7. PLU 2  TJ SOKOL Plumlov                               70.25   + 8.34
         PLU7677 Otrubová Ivona            15.41 ( 1)               
         PLU7931 Krtička Jan               17.49 ( 9)     33.30 ( 7)
         PLU8417 Stoklasa Bohumil          17.38 ( 9)     51.08 ( 7)
         PLU7676 Lorencová Linda           19.17 ( 9)     70.25 ( 7)

 8. UOL 3  SOB Olomouc                                    73.04   +11.13
         UOL0252 Raclavská Lenka           15.57 ( 2)               
         PLU0301 Karásek František         16.06 ( 7)     32.03 ( 2)
         UOL0303 Sarazin Julien Pierre     20.58 (11)     53.01 ( 8)
         UOL0151 Vránová Eliška            20.03 (11)     73.04 ( 8)

 9. UOL 4  SOB Olomouc                                    73.52   +12.01
         UOL8050 Jílková Hana              16.27 ( 5)               
         UOL7800 Kopecký David             15.48 ( 6)     32.15 ( 4)
         UOL0302 Krampla Michal Jan        21.35 (12)     53.50 ( 9)
         UOL0454 Moravcová Natálie         20.02 (10)     73.52 ( 9)

10. PLU 3  TJ SOKOL Plumlov                               75.18   +13.27
         PLU0452 Janečková Adéla           17.27 ( 7)               
         PLU0600 Soldán Robin              19.36 (11)     37.03 (10)
         PLU0503 Karásek Antonín           22.34 (13)     59.37 (11)
         PLU7852 Otrubová Johana           15.41 ( 2)     75.18 (10)

11. ASU 1  Magnus Orienteering                            76.30   +14.39
         ASU0398 Šneiderová Daniela        17.02 ( 6)               
         ASU0447 Bartášek Tomáš            22.54 (12)     39.56 (12)
         ASU0448 Štoudek Martin            19.29 (10)     59.25 (10)
         ASU9852 Vývodová Jana             17.05 ( 5)     76.30 (11)

12. KSU 1  Klub vytrvalostních sportů Šumperk             82.58   +21.07
         KSU0494 Šánová Julie              19.40 (13)               
         KSU9933 Ondráček Radek            18.19 (10)     37.59 (11)
         KSU7503 Pavelka Martin            22.56 (14)     60.55 (12)
         KSU7171 Polášková Jana            22.03 (13)     82.58 (12)

    ASU 2  Magnus Orienteering                             DISK         
         ASU8756 Staňková Lucie             DISK                    
         ASU7449 Navrátil Martin           23.09 (13)               
         ASU8606 Šrubař Michal             15.49 ( 6)               
         ASU8282 Mesiarkinová Kamila       18.12 ( 6)               

    KSU 2  Klub vytrvalostních sportů Šumperk              DISK         
         KSU7676 Ondráčková Adéla           DISK                    
         KSU7383 Mlčková Jana               DISK                    
         KSU     Stojaník Zdeněk           24.59 (15)               
         KSU7793 Smolíková Kateřina        22.52 (14)               

    STE 2  SK SKI-OB Šternberk                             DISK         
         STE7550 Marková Eva               16.21 ( 4)               
         STE7501 Marek Antonín              DISK                    
         STE7100 Smolka Martin             17.07 ( 8)               
         STE6451 Smolková Dagmar           33.07 (15)               

MS  STE 5  SK SKI-OB Šternberk                            63.11   + 1.20
         STE6100 Doseděl Emil              16.36                    
         STE9202 Doležel Ondřej            14.59          31.35     
         STE9411 Skoupý Jan                13.48          45.23     
         STE7600 Burda Tomáš               17.48          63.11     

MS  STE 4  SK SKI-OB Šternberk                            67.27   + 5.36
         STE8500 Zapletal Martin           14.37                    
         STE9700 Poštulka Tomáš            15.36          30.13     
         STE8001 Tomášek Petr              19.47          50.00     
         STE7000 Zatloukal Radek           17.27          67.27     

MS  STE 3  SK SKI-OB Šternberk                            65.36   + 3.45
         STE0206 Doseděl Štěpán            14.42                    
         STE0101 Neumann David             17.38          32.20     
         STE0104 Poštulka Lukáš            17.34          49.54     
         STE0404 Janků Martin              15.42          65.36     

MS  TZL 1  SKOB Zlín                                      59.33         
         TZL0255 Kočová Halina             18.39                    
         LPU9001 Hovorka Lukáš             12.55          31.34     
         TZL8808 Zbranek Roman             13.20          44.54     
         TZL9252 Krejčíková Marie          14.39          59.33     

MS  PLU 1  TJ SOKOL Plumlov                               95.30   +33.39
         PLU8100 Začal Martin              15.01                    
         PLU9101 Lutera Michal             26.49          41.50     
         PLU7901 Novotný Michal            29.45          71.35     
         PLU7878 Luterová Kristýna         23.55          95.30     

MS  SSU 1  SK Severka Šumperk                              DISK         
         SSU6091 Králová Zdenka            18.12                    
         SSU8243 Král Václav                DISK                    
         SSU6301 Valenta Jiří              21.34                    
         SSU8243 Král Václav               12.06                    

-------------------------------------------------------------------------------



                                                     Vytvořeno 29.04.2019  7:37
28.04.2019 Mistrovství oblasti sprintových štafet
DH40-99      
                                         protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek 4.úsek
-------------------------------------------------------------------------------
 1. JPV 1  Oddíl OS SK Prostějov                          59.17         
         JPV7676 Plachá Andrea             15.24 ( 1)               
         JPV7927 Hodač Karel               15.08 ( 4)     30.32 ( 1)
         JPV7713 Skřivanek Marcel          13.37 ( 2)     44.09 ( 1)
         JPV6951 Kašparová Ivana           15.08 ( 2)     59.17 ( 1)

 2. JPV 2  Oddíl OS SK Prostějov                          64.56   + 5.39
         JPV6363 Vavrečková Ivana          16.20 ( 4)               
         JPV6526 Soldán Vladimír           15.48 ( 5)     32.08 ( 3)
         JPV6112 Jeřábek Luboš             14.16 ( 3)     46.24 ( 2)
         JPV6556 Štorková Simona           18.32 ( 6)     64.56 ( 2)

 3. UOL 4  SOB Olomouc                                    67.55   + 8.38
         UOL7752 Kubíčková Eva             17.09 ( 5)               
         UOL6500 Kubíček Jiří              17.43 ( 8)     34.52 ( 5)
         UOL7000 Hálek Jan                 16.59 ( 7)     51.51 ( 5)
         UOL7051 Horčičková Eva            16.04 ( 3)     67.55 ( 3)

 4. STE 2  SK SKI-OB Šternberk                            68.48   + 9.31
         STE7251 Janků Renata              17.26 ( 6)               
         STE7102 Janků Marek               13.54 ( 3)     31.20 ( 2)
         STE7200 Silnoušek Jiří            17.08 ( 8)     48.28 ( 3)
         STE7556 Lubrichová Eva            20.20 ( 9)     68.48 ( 4)

 5. ASU 1  Magnus Orienteering                            69.32   +10.15
         ASU6099 Strachotová Eva           21.08 ( 9)               
         ASU7501 Kolek Petr                13.44 ( 2)     34.52 ( 5)
         ASU6849 Pavlík Radek              15.23 ( 5)     50.15 ( 4)
         ASU7498 Šneiderová Lucie          19.17 ( 7)     69.32 ( 5)

 6. AOP 1  Orientační Běh Opava                           69.53   +10.36
         AOP7252 Pachmannová Hana          16.17 ( 3)               
         AOP7302 Krček Martin              17.37 ( 7)     33.54 ( 4)
         AOP6302 Sklenář Miroslav          19.08 (11)     53.02 ( 6)
         AOP7852 Kovalčíková Eva           16.51 ( 4)     69.53 ( 6)

 7. ZLH 1  OOB TJ Zlaté Hory                              73.40   +14.23
         ZLH7851 Mrkvicová Radka           27.12 (14)               
         ZLH7001 Novotný Tomáš             13.19 ( 1)     40.31 ( 8)
         ZLH7800 Mrkvica Petr              12.55 ( 1)     53.26 ( 7)
         ZLH7050 Novotná Jitka             20.14 ( 8)     73.40 ( 7)

 8. JPV 3  Oddíl OS SK Prostějov                          80.15   +20.58
         JPV7979 Přikrylová Jitka          23.01 (12)               
         JPV6217 Chmelař Miroslav          18.31 (10)     41.32 (10)
         JPV7501 Chmelář Jan               17.44 (10)     59.16 ( 9)
         JPV6350 Honkyšová Eva             20.59 (10)     80.15 ( 8)

 9. UOL 1  SOB Olomouc                                    82.04   +22.47
         UOL7652 Vránová Helena            21.16 (10)               
         UOL7300 Vrána Jan                 20.41 (12)     41.57 (11)
         UOL7503 Smékal David              15.14 ( 4)     57.11 ( 8)
         UOL7850 Smékalová Jana            24.53 (13)     82.04 ( 9)

10. ASU 2  Magnus Orienteering                            84.50   +25.33
         ASU7798 Musilová Jana             26.06 (13)               
         ASU7848 Greschner Luboš           16.45 ( 6)     42.51 (12)
         ASU7102 Macek Karel               17.25 ( 9)     60.16 (12)
         ASU     Sekaninová Jitka          24.34 (11)     84.50 (10)

11. STE 1  SK SKI-OB Šternberk                            84.57   +25.40
         STE6850 Poštulková Milada         22.56 (11)               
         STE6600 Poštulka Zdenek           18.01 ( 9)     40.57 ( 9)
         STE7103 Mikoška Eman              19.14 (12)     60.11 (11)
         STE7150 Mikošková Iveta           24.46 (12)     84.57 (11)

12. UOL 2  SOB Olomouc                                    85.37   +26.20
         UOL7650 Šaňáková Šárka            19.34 ( 8)               
         UOL6600 Raclavský Vladislav       19.15 (11)     38.49 ( 7)
         UOL5600 Janošík Zdeněk            20.55 (13)     59.44 (10)
         UOL5852 Špacírová Danuše          25.53 (14)     85.37 (12)

    UOL 3  SOB Olomouc                                     DISK         
         UOL5858 Janošíková Jaroslava      19.14 ( 7)               
         UOL6501 Pernica Jiří               DISK                    
         UOL5601 Poklop Lubomír            25.27 (14)               
         UOL6451 Poklopová Ivana           13.38 ( 1)               

    STE 3  SK SKI-OB Šternberk                             DISK         
         STE7352 Zbraňková Magda           15.31 ( 2)               
         STE6700 Lukašák Štefan             DISK                    
         STE5902 Neumann Jaroslav          15.49 ( 6)               
         STE7454 Urbanová Edita            18.23 ( 5)               

MS  JPV 4  Oddíl OS SK Prostějov                          74.22   +15.05
         JPV7202 Hýbl Dušan                19.35                    
         JPV7404 Přikryl Jiří              16.48          36.23     
         JPV     Drmola Filip              21.07          57.30     
         JPV6515 Plachý Martin             16.52          74.22     

MS  ZLH 2  OOB TJ Zlaté Hory                             112.22   +53.05
         ZLH0051 Novotná Tereza            16.09                    
         ZLH4600 Mrkvica Miroslav          39.39          55.48     
         ZLH4800 Novotný Stanisl           24.35          80.23     
         ZLH4950 Mrkvicová Ludmila         31.59         112.22     

MS  SBR 1  SKOB Bruntál                                   91.35   +32.18
         SBR8750 Czaschová Emílie          19.15                    
         SBR4701 Blažek Václav             29.26          48.41     
         SBR6601 Sklenář Josef             19.11          67.52     
         SBR6150 Czaschová Irena           23.43          91.35     

-------------------------------------------------------------------------------